כתבו לנו

alumimiumhazak@gmail.com

כתובתינו

הרכב 8, נתניה

פרגולות אלומיניום

פרגולות אלומיניום

חלק מאד חשוב מהעיצוב של הגינה שלנו היא ללא ספק ההצלה שמאפשרת לנו בפועל לעשות שימוש נכון ונוח באזור החיצוני לבית. בלי אזור הצללה בנוי היטב לא באמת נוכל ליהנות מימי הקיץ החמים של המדינה שלנו ובאותה מידה גם לא נוכל לסגור חלקים מסוימים בגינה, על מנת לשבת בחוץ אפילו אם קצת קר. לכן, הפתרון היעיל ביותר עבור כל תנודות מזג האוויר היא כמובן פרגולת אלומיניום.

מהן פרגולות אלומיניום

פרגולות מטרתן להיות מותקנות מעל אזור מסוים בגינה אותו נרצה להצל או אפילו לגדר. בעבר, פרגולות היו עשויות מעץ, אשר דרש הרבה תחזוקה, צבעו היה נהרס במהרה והעץ עצמו אפילו היה נשבר. בשנים האחרונות לעומת זאת, נמצא כי שימוש באלומיניום הוא הרבה יותר חסכוני לטווח הרחוק ועולה ביתרונותיו פי כמה וכמה על פני סוגים שונים של עץ.

יתרונות השימוש באלומיניום
אלומיניום הוא חומר גלם קל במשקלו, מה שהופך אותו לפשוט ונוח ביותר להתקנה. אך לצד זה, מדובר בחומר שלא נהרס בשמש או בגשם וכך אין צורך לבצע תחזוקה שוטפת ומרובה לאורך השנים, למעט ניקוי. כמו כן, חומר האלומוניום הוא כה נוח שניתן להסב את עיצובו לעיצוב דמוי עץ ובכך לקבל את כל יתרונות האלומיניום, לצד העיצוב הכפרי שכביכול פספסנו כשלא בחרנו את העץ. לבסוף, לא נשכח שחומר שעושה לנו חיים כל כך קלים הוא יותר רווחי לטווח הרחוק, אפילו אם הוא דורש מעט יותר השקעה כלכלית ברגע אחד נתון.

פרגולות אלומיניום של חזק אלומיניום

אם אתם מחפשים להתקין לקראת הקיץ המתקרב פרגולת אלומיניום לא פחות ממדויקת ואיכותית, הגיע הזמן ליצור קשר עם חזק אלומיניום. חזק אלומיניום עוסקת בעבודה עם חומר זה קרוב לעשור ומספקת שירותים נאמנים ומקצועיים לאין ספור לקוחות פרטיים ברחבי השרון והמרכז. בין אם מדובר על גינה פרטית, או מרפסת מקורה, חזק אלומיניום תדע גם לבצע התקנה מדויקת, אבל גם תדע לספק לכם ייעוץ כנה ונכון לצרכים שלכם.

השורה התחתונה

פרגולות העשויות אלומיניום הן הפתרון האולטימטיבי לכל צרכי ההצללה שלנו לאזור המרפסת והגינה. החומר עמיד בפני בלאי ומזג האוויר, ניתן לעצב אותו כרצוננו והוא מחזיר את ההשקעה הכספית בו, היות ואינו דורש תחזוקה רבה.

תחומי התמחות

חלונות אלומיניום

כמובן שאין ספק כי חלונות הם אחד החלקים העיקריים והחשובים יותר בבית, היות ואם אין מספיק אור טבעי בבית...

מסכי הצללה

אנשים רבים המתחדשים בבית הראשון שלהם מגלים כבר בקיץ הראשון שקיומה של המרפסת פשוט לא מספקת...

פרגולות אלומיניום

חלק מאד חשוב מהעיצוב של הגינה שלנו היא ללא ספק ההצלה שמאפשרת לנו בפועל לעשות שימוש נכון ונוח...

וילון זכוכית

במידה והתחדשתם לאחרונה בבית עם מרפסת או גינה נרחבת, או שאתם לא מרוצים מהאזור החיצוני בבית...
Call Now Button