כתבו לנו

alumimiumhazak@gmail.com

כתובתינו

הרכב 8, נתניה

סגירת מרפסת עם וילון זכוכית

רוצים לסגור מרפסת בבית שלכם? זה הזמן להכיר את וילונות הזכוכית!

ישנם דרכים רבות לסגור מרפסת אך חלקן יכולות לפגוע בנוף הנשקף מהמרפסת שלכם. הדרך הטובה והיעילה ביותר לסגירה של מרפסת היא בשימוש מנגנון הזזה חדשני המאפשר להתקין חלונות זכוכית איכותיים הנעים על ציר אחד. סגירת מרפסת עם וילון זכוכית משלבת 2 חומרי גלם עיקריים – אלומיניום וזכוכית כאשר השימוש בשניהם מאפשר אטימה הרמטית של המרפסת שלכם, גם אם היא מרפסת שמש פתוחה. איך זה מתבצע? מתקינים תחילה פרגולה העשויה אלומיניום ואוטמים את הגג שלה. לאחר מכן מתקינים מסגרת בצידי הפרגולה אשר עליה יותקנו חלונות הזכוכית. תהליך ההתקנה והייצור של הפרגולה וחלונות הזכוכית מתבצע לאחר תכנון מעמיק ומדוייק של אנשי מקצוע.

וילון זכוכית מתקפל עם מנגנון פתיחה חשמלי

אטימה הרמטית של מרפסת יכולה לשנות את השימוש שלכם במרפסת בצורה מוחלטת. אם המרפסת שלכם לא בשימוש בימי הקיץ החמים או בימי החורף הגשומים, אטימה של המרפסת תאפשר לכם להשתמש במרפסת בכל עונות השנה ללא יוצא מן הכלל. באמצעות וילון זכוכית מתקפל, ניתן לשמור על הגישה לנוף הנשקף מהמרפסת במקביל לאטימה מושלמת של המרפסת מפני החום והלחות הגבוהים בקיץ ומפני הקור והגשמים בחורף. וילון זכוכית נאספת בנוי על גבי מנגנון מתקדם וייחודי המאפשר סגירה של כל חלק בחלון בנפרד. את המנגנון ניתן להזמין בגרסה הידנית שלו לוילון זכוכית נאספת או בגרסה חשמלית על פי הדרישות שלכם.

פרגולת צל וילון זכוכית נאספת

הפרגולה מאלומיניום מאפשרת את מתן הצל למרפסת שלכם. צל וילון זכוכית נאספת משלב את 2 האלמנטים של הפרוגלה עם חלונות הזכוכית. על מנת שתוכלו לתכנן את הפרגולה והחלונות המתאימים למרפסת שלכם, מומלץ לכם לפנות כבר עכשיו לחברת חזק אלומיניום ולקבוע פגישה בבית שלכם לימים הקרובים. צוות החברה יתכנן עבורכם באופן מדוייק את הסגירה של המרפסת עם חומרי הגלם הטובים ביותר העומדים בכל התקנות המחמירות לבניית פרגולות וחלונות.

סגירת מרפסת עם וילון זכוכית דרך חברה מקצועית

לפרטים נוספים על סגירת מרפסת עם וילון זכוכית, צרו קשר עכשיו עם חברת חזק אלומיניום ותוכלו לקבל את כל המידע הרלוונטי למרפסת שלכם. החברה מביאה איתה ניסיון של מעל ל-10 שנים בתחום בשימוש השיטות המתקדמות בעולם לסגירת מרפסות.

תחומי התמחות

חלונות אלומיניום

כמובן שאין ספק כי חלונות הם אחד החלקים העיקריים והחשובים יותר בבית, היות ואם אין מספיק אור טבעי בבית...

מסכי הצללה

אנשים רבים המתחדשים בבית הראשון שלהם מגלים כבר בקיץ הראשון שקיומה של המרפסת פשוט לא מספקת...

וילון זכוכית

במידה והתחדשתם לאחרונה בבית עם מרפסת או גינה נרחבת, או שאתם לא מרוצים מהאזור החיצוני בבית...
Call Now Button