כתבו לנו

alumimiumhazak@gmail.com

כתובתינו

הרכב 8, נתניה

סגירת מרפסת לחורף

לא יכולים להשתמש במרפסת בחורף? יש לנו פתרון מושלם עבורכם!

סגירת מרפסת לחורף נשמעת כמו פרוייקט מורכב, אך למעשה היום ניתן לבצע זאת באמצעות 2 חומרי גלם פשוטים במיוחד – אלומיניום וזכוכית. אם המרפסת שלכם פתוחה ללא גג, ניתן לבצע התקנה של פרגולה העשויה מאלומיניום ולגדר אותו מצידיה באמצעות חלונות זכוכית המוצבים על מנגנון הזזה חדיש. בדרך זו, ניתן לסגור כל פתח של מרפסת באופן הרמטי ולאפשר ישיבה נעימה ומהנה גם בימי החורף הקרים ביותר. התכנון וההתקנה מתבצעים על ידי אנשי מקצוע מומחים בתחום המביאים איתם ידע נרחב בייצור של פרגולות אלומיניום והתאמתן לסגירת מרפסת.

סגירת חורף זכוכית מתקפלת עם מנגנון חשמלי

הזכוכית המותקנת במסגרת החלון עמידה כנגד פגעי מזג האוויר ויכולה לנוע על ציר אחד ל-2 כיוונים כאשר כל חלון מותקן בנפרד. סגירת חורף זכוכית מתקפלת דורש תכנון נרחב למרפסת שלכם עם בחירת הגודל המתאים לפתח המרפסת. בנוסף לכך, תתבצע בדיקה של מבנה המרפסת על מנת לוודא כי הוא יכול להחזיק פרגולה באופן קבוע. פרגולה העשויה מהחומר האלומיניום היא המומלצת ביותר מכיוון שזהו חומר חזק ויציב מצד אחד ומצד שני קל משקל יחסית לפלדה ולסוגים אחרים של מתכות. חלונות הזכוכית יותקנו על מסגרת הפרגולה העשוייה אלומוניום וניתן להתקין מנגנון סגירה חשמלי או ידני לחלונות על פי הדרישה שלכם.

סגירת מרפסת חלונות מתקפלים מחיר משתלם

החלטתם על סגירת המרפסת? מעוניינים בסגירת מרפסת חלונות מתקפלים מחיר משתלם? דרך חברת חזק אלומיניום תוכלו לקבל מחיר אטרקטיבי לסגירה של מרפסת לכל סוג של מבנה. צוות החברה מתמחה בתכנון והתקנה של סגירת מרפסת בדירת גן או בדירות בקומות עליונות עם שימוש בחומרי גלם באיכות הגבוהה ביותר. סגירת מרפסת בדירת גן או דירה עליונה מתבצעת על ידי צוות החברה לאחר תכנון מעמיק ומותאם לסוג המרפסת שלכם.

הזמנת שירות מקצועי לסגירת מרפסת לחורף

בכדי לקדם סגירת מרפסת לחורף כבר לשבועות הקרובים, מומלץ לכם לפנות לחברת חזק אלומיניום כבר עכשיו ולהזמין את צוות החברה לדירה שלכם לתכנון מפורט של הפרגולה. החברה מייצרת את הפרגולה והחלונות במפעל של החברה בנתניה בהתאמה מדוייקת לדרישות שלכם ובמחיר הוגן במיוחד.

תחומי התמחות

חלונות אלומיניום

כמובן שאין ספק כי חלונות הם אחד החלקים העיקריים והחשובים יותר בבית, היות ואם אין מספיק אור טבעי בבית...

מסכי הצללה

אנשים רבים המתחדשים בבית הראשון שלהם מגלים כבר בקיץ הראשון שקיומה של המרפסת פשוט לא מספקת...

וילון זכוכית

במידה והתחדשתם לאחרונה בבית עם מרפסת או גינה נרחבת, או שאתם לא מרוצים מהאזור החיצוני בבית...
Call Now Button