כתבו לנו

alumimiumhazak@gmail.com

כתובתינו

הרכב 8, נתניה

סגירת מרפסת לא מקורה

חולמים על מרפסת מקורה? תדעו שהחלום שלכם בהחלט אפשרי!

סגירת מרפסת לא מקורה יכולה לשנות לכם את היום יום עם אפשרות לישיבה במרפסת בכל יום ובכל עונות השנה! אם אתם חוששים שסגירת המרפסת תחסום לכם את הנוף הנשקף ממנה, תדעו שיש פתרון מושלם אשר פותח במיוחד בשביל זה. סגירת המרפסת בצורה חדשנית ומתקדמת משלבת בין פרגולה העשויה אלומיניום חזק ואיכותי לבין חלונות מזכוכית חזקה ויציבה הנפתחים ונסגרים בצורת “איסוף”. השיטה הזו לסגירת המרפסת שלכם, היא היעילה ביותר לאיטום הרמטי מפני גשמים ורוחות חזקות, קרני שמש חזקות ולחות גבוהה.

היתרונות בסגירת מרפסת בזכוכית נאספת

אחד היתרונות העיקריים בסגירת מרפסת בזכוכית נאספת היא האפשרות לסגור בצורה יעילה רק חלק מהמרפסת ולא לפגוע כלל בנוף הנשקף מהחלון שלכם. הזכוכית הנאספת בנויה על מסלול דו כיווני להזזה עם חלונות המופרדים אחד מהשני ללא מסגרות בולטות. כלומר, החלונות אינם מפריעים לנוף כאשר הם מיוצרים מזכוכית לכל אורכם ורוחבם. התקנה של חלונות הזכוכית תהיה משולבת עם סגירות חורף-גג עם 5 שנות אחריות על ידי פרגולה מאלומיניום ותוספת גג העשוי מחומרי גלם יציבים וחזקים למניעת חדירה של גשמים. סגירות חורף-גג עם 5 שנות אחריות תוכלו לקבל דרך חברת חזק אלומוניום המובילה כיום בתחום הייצור של פרגולות וחלונות זכוכית למרפסות.

עבודות אלומיניום בפתח תקווה ובקעת אונו

הבית או הדירה שלכם ממוקמים באיזור פתח תקווה או בקעת אונו? מעוניינים בעבודות אלומיניום בפתח תקווה ובקעת אונו בדירה שלכם? תכנון והתקנה של פרגולות אלומיניום וחלונות זכוכית תוכלו לקבל מהצוות המקצועי והמיומן של חברת חזק אלומיניום. עם ניסיון של יותר מ-10 שנים בתחום, צוות חברת חזק אלומיניום יכול לתכנן עבורכם את סגירת המרפסת בהתאמה מושלמת למבנה המרפסת ולדרישות שלכם מבחינת עיצוב.

חברה מקצועית לסגירת מרפסת לא מקורה

לסגירת מרפסת לא מקורה עם חומרי הגלם הטובים ביותר, צרו קשר עכשיו עם חברת חזק אלומיניום והצטרפו למאות הלקוחות המרוצים של החברה. חברת חזק אלומיניום מחזיקה במפעל בוטיק מתקדם לייצור של פרגולות אלומיניום וחלונות זכוכית והיא אחת החברות היחידות בארץ המייצרת באופן עצמאי ומתקינה את כל החלקים הנדרשים לסגירת מרפסת באופן הרמטי ואיכותי.

תחומי התמחות

חלונות אלומיניום

כמובן שאין ספק כי חלונות הם אחד החלקים העיקריים והחשובים יותר בבית, היות ואם אין מספיק אור טבעי בבית...

מסכי הצללה

אנשים רבים המתחדשים בבית הראשון שלהם מגלים כבר בקיץ הראשון שקיומה של המרפסת פשוט לא מספקת...

וילון זכוכית

במידה והתחדשתם לאחרונה בבית עם מרפסת או גינה נרחבת, או שאתם לא מרוצים מהאזור החיצוני בבית...
Call Now Button