כתבו לנו

alumimiumhazak@gmail.com

כתובתינו

הרכב 8, נתניה

סגירת מרפסת בחלונות זכוכית

ימי החורף הקרים והגשומים מתקרבים? רוצים להמשיך להינות מהמרפסת?

מרפסת שמש בדירה היא הפינוק הכי גדול לימי האביב והקיץ, אבל מה לגבי החורף? אם אתם רוצים להינות מהמרפסת שלכם גם בימי החורף ולראות את הנוף הנשקף ממנה, כדאי לכם להכיר את השיטה המתקדמת לסגירת מרפסת בחלונות זכוכית – באמצעות מנגנון הזזה חדשני, ניתן לסגור את פתח המרפסת באופן הרמטי עם חלונות זכוכית מרהיבים ללא מסגרות בולטות ועבות מסביב לזכוכית. בשיטה זו, ניתן לקרר או לחמם את האיזור של המרפסת, בהתאם לעונה, בצורה מושלמת ולספק לכם שעות נוספות רבות בישיבה במרפסת גם בעונות הקרות ביותר או החמות והלחות ביותר.

התקנה של חלון זכוכית אטומה למרפסת

לפני ביצוע סגירת המרפסת שלכם, יש צורך בתכנון מעמיק של מסגרת החלון. מנגנון חלון זכוכית אטומה דורש ידע ספציפי בהתקנה של חלונות זכוכית הנעים על ציר אחד, כאשר כל לוח זכוכית נע בצורה נפרדת. חלון זכוכית דו כנפי הוא החלון הסטנדרטי שכולם מכירים, אך ניתן היום להתקין אותו גם במרפסות בהתאמה מדוייקת לפתח המרפסת. חלון זכוכית דו כנפי מביא איתו יתרונות רבים וניתן להתקין אותו בעלות יחסית נמוכה. תכנון נכון ותואם למרפסת שלכם, יאפשר התקנה מותאמת לצרכים שלכם ויאפשר לכם נגישות מירבית לנוף המשקיף מהמרפסת.

זכוכית לסגירת מרפסת בעיצוב מותאם אישית

קיבלתם החלטה לסגור את המרפסת של הבית? מעוניינים בהתקנה של חלונות זכוכית לסגירת מרפסת? זה הזמן לפנות לאנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום – צוות חברת חזק אלומיניום! החברה מביאה איתה ניסיון של מעל לעשור עם ידע נרחב בייצור חלונות זכוכית עם מנגנון הזזה חדשני באמצעות התאמה מושלמת לכל גודל של מרפסת. החברה מייצרת את החלונות במפעל מקצועי בעיר נתניה מחומרי גלם מעולים העומדים בכל התקנים המחייבים ומספקת שירות למגזר הציבורי והפרטי באיזורים נרחבים בארץ.

חברה מקצועית לסגירת מרפסת בחלונות זכוכית

למידע נוסף על סגירת מרפסת בחלונות זכוכית וקבלת הצעת מחיר מותאמת לדרישות שלכם, התקשרו עכשיו לצוות חברת חזק אלומיניום ותוכלו לקבל את כל הפרטים על תכנון והתקנה של חלונות איכותיים לסגירת המרפסת שלכם. הצעת המחיר של החברה יהיה הוגן ומדוייק לגודל הפתח של המרפסת שלכם.

תחומי התמחות

חלונות אלומיניום

כמובן שאין ספק כי חלונות הם אחד החלקים העיקריים והחשובים יותר בבית, היות ואם אין מספיק אור טבעי בבית...

מסכי הצללה

אנשים רבים המתחדשים בבית הראשון שלהם מגלים כבר בקיץ הראשון שקיומה של המרפסת פשוט לא מספקת...

פרגולות אלומיניום

חלק מאד חשוב מהעיצוב של הגינה שלנו היא ללא ספק ההצלה שמאפשרת לנו בפועל לעשות שימוש נכון ונוח...

וילון זכוכית

במידה והתחדשתם לאחרונה בבית עם מרפסת או גינה נרחבת, או שאתם לא מרוצים מהאזור החיצוני בבית...
Call Now Button