כתבו לנו

alumimiumhazak@gmail.com

כתובתינו

הרכב 8, נתניה

זכוכית מתקפלת למרפסת

רוצים לאטום את המרפסת שלכם בצורה מושלמת? הגעתם למקום הנכון!

זכוכית מתקפלת למרפסת היא האופציה היעילה ביותר היום לאטום הרמטית את פתחי המרפסת מפני גשמים, רוחות וחום ולחות. הזכוכית המתקפלת בנוייה על מנגנון הזזה חדשני וייחודי ביותר המאפשר הזזת החלון לאורך כל אורך המסילה באופן ידני או חשמלי ללא חסימה של הנוף הנשקף מהמרפסת. את הזכוכית המתקפלת ניתן להתקין גם במרפסות פתוחות ללא גג וזאת באמצעות התקנה של פרגולה העשויה מאלומיניום איכותי העומד בתקנות בטיחות מחמירות ביותר.

התקנה של חלונות מתקפלים מחיר משתלם

בכל תכנון של חלונות מתקפלים מחיר מותאם לתקציב מהווה חלק חשוב בתהליך. התכנון מתבצע על ידי אנשי מקצוע מנוסים ומומחים בתחום ייצור חלונות זכוכית אשר יכולים לתמחר לכם את הייצור וההתקנה בצורה מדוייקת. מומלץ לכם לפנות רק לחברה המייצרת את החלונות ומבצעת גם את ההתקנה על מנת לחסוך פערי תיווך בין היצרן למשווק. בנוסף לכך, כאשר החברה המייצרת מספקת את השירות להתקנת הזכוכית הנדרשת לסגירת המרפסת, יש לכם גמישות רבה יותר בנוגע לבחירת העיצוב של החלונות ועיצוב הפרגולה במידה ויש צורך בהתקנה.

סגירת מרפסת זכוכית מתקפלת עם פרגולה

מתלבטים האם להזמין סגירת מרפסת זכוכית מתקפלת? רוצים לראות דוגמאות לפרוייקטים דומים? חברת חזק אלומיניום מציעה לכם שירות ברמה הגבוהה ביותר לייצור והתקנה של חלון מתקפל מחיר משתלם הכולל את כל שלבי העבודה. צוות החברה ילווה אתכם בכל שלבי התכנון ויספק לכם שירות להתקנת חלון מתקפל מחיר המותאם לתקציב שלכם. הניסיון של חברת חזק אלומיניום מתפרס על פני יותר מ-10 שנים והוא יכול לסייע לכם בסגירת המרפסת על פי תקנות הבטיחות המחמירות ביותר הקיימות היום.

זכוכית מתקפלת למרפסת מחברה מקצועית

לפרטים נוספים על זכוכית מתקפלת למרפסת ותכנון מקצועי של סגירת מרפסת, צרו קשר עכשיו עם

חברת חזק אלומיניום הנחשבת לאחת החברות המנוסות ביותר בתחום ייצור הזכוכית למרפסות. החברה מחזיקה במפעל בוטיק מהמתקדמים בארץ הממוקם בעיר נתניה ומייצר חלונות זכוכית ופרגולות אלומיניום איכותיות לסגירה מושלמת לכל סוגי המרפסות. התקשרו עכשיו לטלפון המופיע באתר ותהנו משירות אדיב ואישי ומחירים משתלמים במיוחד לסגירת מרפסת על ידי חלונות זכוכית איכותיים.

תחומי התמחות

חלונות אלומיניום

כמובן שאין ספק כי חלונות הם אחד החלקים העיקריים והחשובים יותר בבית, היות ואם אין מספיק אור טבעי בבית...

מסכי הצללה

אנשים רבים המתחדשים בבית הראשון שלהם מגלים כבר בקיץ הראשון שקיומה של המרפסת פשוט לא מספקת...

פרגולות אלומיניום

חלק מאד חשוב מהעיצוב של הגינה שלנו היא ללא ספק ההצלה שמאפשרת לנו בפועל לעשות שימוש נכון ונוח...

וילון זכוכית

במידה והתחדשתם לאחרונה בבית עם מרפסת או גינה נרחבת, או שאתם לא מרוצים מהאזור החיצוני בבית...
Call Now Button