כתבו לנו

alumimiumhazak@gmail.com

כתובתינו

הרכב 8, נתניה

דלתות זכוכית למשרד מעוצב ומודרני

רוצים לעצב את המשרד בצורה יוקרתית? יש לנו פתרון בשבילכם!

אם אתם רוצים להחליף את דלתות המשרד ולהוסיף עיצוב יוקרתי וייחודי, כדאי שתחשבו על דלתות העשויות מזכוכית! דלתות זכוכית למשרד מעוצב ומודרני מגיעות במגוון דגמים ועיצובים כאשר אחד העיצובים הפופולריים ביותר היום הוא הזכוכית הנאספת המיוצרת בטכנולוגיה מתקדמת המאפשרת הזזה של כנפי הדלת בצורה של אקורדיון, החוסכת לכם מקום ומעניקה עיצוב מרשים ומיוחד למשרד. זכוכיות האקורדיון מיוצרות על פי התאמה אישית לגודל הפתחים במשרד ובהתאם לעיצוב המועדף עליכם.

דלתות הזזה זכוכית עם מנגנון חשמלי

כאשר אתם באים לבחור בהתקנה של דלתות הזזה זכוכית, יש לכם אפשרות לבחור במנגנון פתיחה וסגירה חשמלי או מנגנון ידני. החברה המייצרת את הדלתות יכולה לייעץ לכם גם לגבי בחירת העיצוב המותאם לסוג המרפסת שלכם ולהתאים את סוג החלונות לתקציב שהגדרתם מראש. דלתות ההזזה מביאות איתן חידוש נוסף והוא מסגרות שקופות המאפשרות לראות בצורה מלאה את הצד השני. הדלתות הללו מתאימות במיוחד למרפסות ויכולות לשפר את האיטום של המרפסת בצורה משמעותית בימי החורף הקרים ביותר ובימי הקיץ החמים והלחים וכל זה כאשר הנוף מהמרפסת אינו מוסתר כלל.

דלתות זכוכית נאספות בעיצוב יוקרתי

דלתות זכוכית נאספות מביאות איתן כמה יתרונות משמעותיים הן מבחינת העיצוב והן מבחינה טכנית. הן קלות לניקוי ולפתיחה וסגירה ובנוסף הן אינן חוסמות את מה שנשקף בצד השני של החדר או המרפסת. ניתן למצוא היום מגוון רחב של דלתות מזכוכית בעיצובים יוקרתיים וייחודיים המשלבים בין פרקטיקה לבין סגנון ייחודי למשרד. בכדי לקדם את ההתקנה של דלתות זכוכית בעיצובים יוקרתיים למשרד שלכם, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לפנות לחברת חזק אלומיניום המספקת שירות ייחודי לייצור והתקנה של דלתות זכוכית לכל סדר גודל של הזמנה.

הזמנת דלתות זכוכית למשרד מעוצב ומודרני

להזמנה של דלתות זכוכית למשרד מעוצב ומודרני, צרו קשר עם חברת חזק אלומיניום והצטרפו ללקוחות המרוצים של החברה הנהנים ממשרד מעוצב בצורה מושלמת עם דלתות איכותיות העשויות מזכוכית. המפעל של החברה מייצר עבור הלקוחות את הדלתות בהתאמה אישית וצוות החברה מתקין את הדלתות על פי כל תקנות הבטיחות הנדרשות.

תחומי התמחות

חלונות אלומיניום

כמובן שאין ספק כי חלונות הם אחד החלקים העיקריים והחשובים יותר בבית, היות ואם אין מספיק אור טבעי בבית...

מסכי הצללה

אנשים רבים המתחדשים בבית הראשון שלהם מגלים כבר בקיץ הראשון שקיומה של המרפסת פשוט לא מספקת...

וילון זכוכית

במידה והתחדשתם לאחרונה בבית עם מרפסת או גינה נרחבת, או שאתם לא מרוצים מהאזור החיצוני בבית...
Call Now Button