כתבו לנו

alumimiumhazak@gmail.com

כתובתינו

הרכב 8, נתניה

דלתות וחלונות זכוכית

רוצים לסגור את המרפסת באופן הרמטי? זה הזמן להתקין דלתות זכוכית!

מרפסת הניתנת לסגירה עם נוף פתוח היא חובה בכל דירה או בית פרטי. התקנה של דלתות וחלונות זכוכית יכולה לספק למרפסת שלכם את הסגירה ההרמטית הנדרשת בכדי שתוכלו לשמור על הבית נעים בימי החורף הקרים ביותר ובימי הקיץ החמים והלחים ביותר. את ההתקנה של דלתות הזכוכית ניתן לבצע לאחר תכנון מעמיק של אנשי מקצוע המתמחים בתחום. הדלתות מגיעות עם מסגרת אלומיניום חזקה במיוחד העמידה בפני קורוזיה ופגעי מזג האוויר.

דלתות זכוכית ואלומיניום באיכות מעולה

השימוש באלומיניום מבטיח לכם עמידות לאורך זמן ובטיחות מקסימלית עבורכם ועבור בני המשפחה החיים בבית. דלתות זכוכית ואלומיניום עשויים מחומרי גלם המיוצרים בסטנדרט גבוה המאפשר להתקין מסגרות בכל סדר גודל ולעמוד בתקנות הבטיחות המחמירות ביותר. חומר האלומיניום למסגרות לחלונות, מורכב מסגסוגת אלומיניום איכותית ביותר המשלבת בין אלומיניום טהור לבין מתכות נוספות. הסגסוגת הזו עומדת בתקנות בין לאומיות ונשמרת לאורך שנים רבות כמעט ללא בלאי. אם אתם רוצים להתקין דלת או חלון זכוכית למרפסת, השימוש באלומיניום הוא חובה מבחינתכם. תכנון חלון זכוכית למרפסת מתבצע לאחר מדידות מקיפות של פתח המרפסת ובחירת העיצוב המועדף עליכם.

התקנת דלתות זכוכית למרפסת

רוצים לקבל הצעת מחיר לדלתות זכוכית למרפסת? מעוניינים בעיצובים נקיים ויוקרתיים למרפסת שלכם? זה הזמן לפנות לאחת החברות המקצועיות ביותר בתחום – חברת חזק אלומיניום! חברת חזק אלומיניום מביאה איתה ניסיון של מעל ל-10 שנים בתחום עם תכנון של מאות מסגרות וחלונות למרפסות בבתים פרטיים, דירות ובנייני מגורים. צוות החברה מייצר את החלונות ואת המסגרות במפעל בוטיק מהמתקדמים ביותר בישראל הממוקם בעיר נתניה. את העיצוב של החלונות מזכוכית תוכלו לבחור יחד עם צוות החברה ולהתאים אותם לעיצוב הנוכחי של הבית שלכם.

דלתות וחלונות זכוכית במחיר מצוין

לקבלת הצעת מחיר לדלתות וחלונות זכוכית, צרו קשר עכשיו עם חברת חזק אלומיניום ותוכלו לקבל מחיר לסגירת מרפסת והתקנת חלונות ודלתות מזכוכית אטומה ואיכותית במיוחד. התקשרו עכשיו לצוות החברה דרך מספר הטלפון המופיע באתר לקביעת פגישה בבית שלכם. ברגע שבחרתם בחברת חזק אלומיניום, תדעו שבחרתם באנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום!

תחומי התמחות

חלונות אלומיניום

כמובן שאין ספק כי חלונות הם אחד החלקים העיקריים והחשובים יותר בבית, היות ואם אין מספיק אור טבעי בבית...

מסכי הצללה

אנשים רבים המתחדשים בבית הראשון שלהם מגלים כבר בקיץ הראשון שקיומה של המרפסת פשוט לא מספקת...

וילון זכוכית

במידה והתחדשתם לאחרונה בבית עם מרפסת או גינה נרחבת, או שאתם לא מרוצים מהאזור החיצוני בבית...
Call Now Button